İzliyorum

ÜÇ APTAL

3 İdiots yönetmenliğinin Rajkumar Hirani’nin üstlendiği 2009 yapımı bir Bollywood filmidir. Filmin başrollerinde Aamir Khan,Madhavan Balaji Ranganathan ve Sharman Joshi yer almaktadır. Hindistan’da tüm zamanların en yüksek gişe rekoru ve hasılatını yapan filmidir.Tam 27 ödül almış bu film Hindistan’da tüm zamanların en çok gişe rekoru ve hasılatını yaptığı filmdir. 3 İdiots 3 arkadaşın mühendislik macerasını, eğitim ve sistem eleştirisi ile birlikte anlatıyor.

Daha Fazlası

INCEPTION

Başrollerinden mi yoksa yönetmen koltuğundaki isimden mi saymaya bağlayacağımızı bilmediğimiz bir kadro var karşımızda. Inception filmi, Christopher Nolan tarafından yazılan ve yönetilen, son yirmi beş yılın en iyi filmlerinden birisidir. Başrolünde yer alan deneyimli aktör Leonardo Dicaprio’nun yine oldukça başarılı bir performansını izliyoruz.
Inception beyazperde gösteriminde büyük ilgi görmüş ve birçok ödüle layık görülmüştür. Beyazperdede gördüğü bu ilginin ardından, listelerde de ilgi görmüş ve film geniş bir kitle tarafından övülmüştür.

Daha Fazlası

ALTINCI HİS

Altıncı his, M. Night Shyamalan’ın yönetmenlik yaptığı 1999 yılında çıkan bir psikolojik korku filmidir. Haley Joel Osment ve Bruce Willis’in baş rollerinde bulunduğu bu film IMDB internet sitesinin en iyi 250 filmi arasında yer almaktadır. Filmin toplam 13 tane ödülü vardır.

Daha Fazlası